Twój koszyk jest pusty
Suma: 0 zł

Współpraca z Calivita International

Będąc zainteresowanym współpracą z nami oraz firmą Calivita International myślę, że należało by zacząć krótko od przedstawienia mojej osoby.

 

Nazywam się Kamil Fudali, wraz z żoną (Barbara Goch-Fudali - Triple Palm Manager CVI) ukończylismy kierunek Biologii Eksperymentalnej. Ukończyłem studia w 2009 roku pracą dyplomową z dziedziny biologii molekularnej w katedrze Biochemii i Biologii Komórkina Uniwersytetu Rzeszowskiego. W międzyczasie odbyliśmy semestr studiów na prestiżowej Hiszpańskiej uczelni Universidad Politécnica de Valencia. Wykształcenie pozwala nam na łączenie zdobytej wiedzy z branżą jaką są suplementy diety oraz profilaktyką zdrowia. 

 

W momencie pisania tego postu (10.01.2011) aktualnie mija 14 miesięcy od rozpoczęcia mojej przygody ze znakomitą firmą jaką jest Calivita International. Rozpoczynając swoją działalność w tej dziedzinie biznesu jaką jest profilaktyka zdrowia oraz branża wellness nie spodziewałem się tak ogromnego obrotu sprawy. Aktualnie po niespełna 3 latach współrpacy mogę pochwalić się poziomem Star Manager oraz bardzo szybkim tempem wzrostu obrotów mojej grupy liczącej już ponad 3000 osób.  Wsród nich znajduje sie już Menadżer Palmowy, Menadżer Trzypalmowy, oraz 18, 15 i 12-procentowcy. Nie  sposób pominąć  też wielu konsumentów na poziomach 4-10%, którzy to mogą pokrywać koszty za swoje zakupy z uzyskiwnych pasywnie rabatów. 

 

Dołączając do naszej grupy konsumentów i liderów oraz współpracując z  najlepszymi możesz mieć pewność, że dzięki stałej pomocy i wsparciu osiągniesz zamierzone cele. Dodatkowo otrzymasz dostęp do unikalnych  i dostępnych tylko u nas materiałów i narzędzi (także internetowych), które znacząco ułatwią ci tę drogę.

 Na czym polega współpraca z Calivita International ?


Współpracę z firmą osobiście dziele na trzy grupy, zależne od naszych preferencji

 

  • zakupy zbiorowe dla siebie i bliskich celem zdobywania wyższych rabatów na własne zakupy
  • sprzedaż detaliczna (punkty medyczne, sklepy zielarskie, apteki itp...)
  • budowa sieci osób polecanych i dystrybutorów

 

Zakupy zbiorowe

Wielu naszych klubowiczów dokonuje 1-2 razy w miesiącu większe zakupy zbiorowe dla sibeie, rodzinny czy pryjaciół. W ten sposób zyskuja dodatkowe rabty  kilkudziesieciu lub kilkuet złotowe do wykorzystania na zakupy suplementów dla siebie. Daltego jes.i cenisz sobie preparaty firmy CaliVita nie bój się ich polecać i rób większe zamówienia. 

 

Sprzedaż detaliczna

Jak nie trudno się domyślić, możemy zarabiać na odsprzedawaniu produktów. Będąc w klubie Calivita International każdy z nas otrzymuje prawo zakupu wszystkich suplementów około 30% taniej. W zależności od ilości sprzedaży nasza marża może więc wynosić od 30 do nawet około 70%.


Budowa sieci konsumentów Calivita international

To cała esencja współpracy z firmą. Oferowany przez Calivita plan marketingowy, dodatkowe bonusy, prowizje, programy motywacyjne i premie sprawiają, że bardzo szybko możesz osiągnąć nieprzeciętne wynagrodzenie z tytułu obrotu twojej grupy.

 

Dzięki możliwości tworzenia sieci osób poleconych bardzo łatwo i szybko możesz otrzymywać suplementy dla siebie za darmo. To czy chciał/a byś osiągnąć coś więcej zależy tylko od ciebie.

 


Co więc możesz otrzymać z naszej strony?


Współpraca z nami opiera się na stałej pomocy, wskazówkach i spotkaniach, dzięki którym pomożemy tobie i twojej grupie szybko osiągnąć określone poziomy efektywności w firmie. To ile osiągniemy zależy w dużej mierze nie tylko od nas samych ale wspomnianej współpracy. Oprócz określonych przez firmę prowizji, nagród i bonusów możesz również liczyć na dodatkowe programy motywacyjne i nagrody z naszej strony jako twojego sponsora.

 

 

Ile mogę zyskać?


To ile możemy zyskać zależy od postawionych sobie celów, samodyscypliny i współpracy. Dla jednych będzie to tylko zakup suplementów dla siebie za darmo co można osiągnąć w ciągu 2-3 tygodni czasu. Dla innych niezależność finansowa nad którą wspólnie będziemy pracować.

 

Dodatkowe rabaty pieniężne są zależne od obrotu naszego bądź naszej grupy. Każdy z produktów w firmie ma przydzieloną określoną ilość punktów bonusowych w skrócie PB.

 

Dla przykładu

 

  • ParaproteX - 290 PB,
  • Polinesian Noni - 520 PB,
  • Witamina C-1000 - 135 PB
  • Xantho Plus - 241 PB

Średnio za 1 zł firma nalicza 2,7 pkt.


W zależności od naszego obrotu bądź naszej grupy (pkt. sumują się z naszymi) możemy liczyć na określone progi procentowe:

 

4% - 1000 pkt często osiągany przez własne zakupy (około 380 zł)

7% - 3000 pkt - również bardzo często osiągany przez prywatne osoby (około 1200 zł)

10% - 9000 pkt - wymaga niewielkiej współpracy i pomocy

12% - 18 000 pkt - wymaga współpracy.

15% - 35 000 pkt - jw.

18% - 63 000 pkt - jw.

21% - 95 000 pkt - jw.

 

Tak więc w zależności od obrotu punktowego zakupów naszych czy naszej grupy (ponieważ zakupy osób poleconych sumują się z naszymi) możemy liczyć na określony % sumy wszystkich zakupów!

 

Dla przykładu na poziomie 12% jest to między 600 a 900 zł a już na poziomie 15% będzie to 1500 do nawet 2500 tyś złotych.

 

Powyżej 21% zaczynają się już poziomy Menadżerskie, niosące ze sobą wiele dodatkowych przywilejów, premii i nagród.

 

Do tego możesz liczyć na dodatkowe nagrody z naszej strony za osiągane efekty.

 

 

Jak osiągać progi procentowe wyższe niż 4 czy 7% ?

 

Tego dowiesz się już bezpośrednio od nas.

 

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z liderem na rynku naturalnych suplementów diety zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:

 

Star Manager Calivita International

Kamil Fudali

 


calivita na facebook i youtube
Calivita na facebook
Dołącz nas do swoich znajomych na Facebook
Subskrybuj nasz kanał filmowy na YouTube

kontakt z nami
.
..

Tel:
E-mail: [email protected]