Twój koszyk jest pusty
Suma: 0 zł

Preparaty CaliVita

produkty1.JPG

Wraz z wejściem w XXI. wiek, musimy liczyć się ze wzrostem liczby czynników szkodliwych. Naszemu zdrowiu zagraża zanieczyszczenie środowiska, alkohol, nikotyna, duże ilości kawy i żywności wysoko przetworzonej, często w znacznej mierze pozbawionej substancji odżywczych.

 

Zawrotne tempo życia i związany z tym stres sprawia, że coraz częściej zapominamy o porze posiłku czy odpowiedniej ilości snu. Takie postępowanie niekorzystnie odbija się na naszym wyglądzie, odporności, psychice…

Oferta CaliVita® International - ponad sto produktów dostępnych w sieci globalnej, stwarza możliwość szerokiego wyboru, w zależności od wieku, płci, zapotrzebowania czy indywidualnych preferencji konsumenta.

 

produkty2.jpgProdukty CaliVita® International zostały stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych. Jednocześnie CaliVita® International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji.

 

Wśród składników aktywnych naszych preparatów znajdują się:


  • witaminy,
  • składniki mineralne,
  • antyoksydanty,
  • aminokwasy,
  • enzymy,
  • niezbędne kwasy tłuszczowe,
  • wyciągi z roślin leczniczych,
  • adaptogeny,
  • substancje wspomagające odchudzanie,
  • błonnik, itd.

 

CO KRYJESIĘ POD JAKOśCIĄ NASZYCH PRODUKTÓW?

 

Dążymy do stosowania surowców pochodzenia naturalnego, odnawialnych oraz bezpiecznych zarówno dla zdrowia, jak i środowiska. Naszym celem jest m.in. zwiększenie wykorzystywania składników aktywnych roślin pochodzących z upraw ekologicznych (organicznych).


Staramy się, aby dobrane ilości składników aktywnych wykazywały synergiczny efekt.


Technologia upraw i zbioru składników roślinnych zarządzana jest odpowiednim systemem reguł i kontroli, zgodnie z tzw. Dobrą Praktyką Rolniczą (GAP – Good Agricultural Practice). Gwarantuje to najwyższą jakość surowców wykorzystywanych do produkcji naszych suplementów.


Produkty CaliVita® spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne (certyfikaty, zezwolenia) zarówno amerykańskie, europejskie (UE), jak i pozostałych krajów pozaunijnych. Posiadają wymagane badania i testy zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.


Produkcja suplementów diety odbywa się przy wykorzystaniu najnowszych technologii zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi dotyczącymi jakości oraz z normami GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną). Zapewnia to najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu. Ponadto preparaty są wytwarzane pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywno- ści i Leków). Certyfikat FDA jest gwarancją bezpieczeństwa zdrowotnego produktów.


Niezależnie od powyższego, nasze produkty przed dopuszczeniem do obrotu podlegają również ścisłym kontrolom krajowym oraz w Centrali Europejskiej CVI, gdzie kładziemy duży nacisk na zapewnienie wysokiej jakości produktów.


Nowoczesna kompozycja suplementów diety to dla nas nie tylko podążanie za trendami, ale również postępowanie zgodnie z oczekiwaniami konsumentów. Każdy nowo wprowadzany produkt jest starannie opracowywany pod kątem bezpieczeństwa i indywidualnych potrzeb współczesnego człowieka. Zanim rozpoczniemy produkcję nowego suplementu diety analizujemy badania naukowe, tak by móc zaoferować naprawdę skuteczny produkt, z którego będzie zadowolony każdy nasz konsument.


Działalność CaliVita® w żaden sposób nie prowadzi do niszczenia przyrody lub zanieczyszczania środowiska. Zbieranie składników roślinnych nie zagraża żadnemu gatunkowi ani nie narusza równowagi ich naturalnego środowiska.


Wszystkie produkty CaliVita® spełniają wysokie standardy higieny, bezpieczeństwa, zdrowia oraz są przyjazne dla środowiska. Jakość produktów ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego nadzorujemy wszystkie elementy działalności CaliVita® za pomocą systemu zarządzania jakością, który gwarantuje Klientom bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów.


CaliVita® International zapewnia 100% gwarancji jakości swoich produktów.

 

calivita na facebook i youtube
Calivita na facebook
Dołącz nas do swoich znajomych na Facebook
Subskrybuj nasz kanał filmowy na YouTube

kontakt z nami
.
..

Tel:
E-mail: [email protected]