Twój koszyk jest pusty
Suma: 0 zł

O Firmie CaliVita International

CaliVita® International stanowi od ponad 20 lat dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową, która wywodzi się z firmy California Fitness®. Głównym celem powołania do życia CaliVita® International była odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie i zmieniające się oczekiwania dla nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu wszystkich sprawdzonych doświadczeń, które wcześniej wiele lat były realizowane przez California Fitness®.

 

 


 

 

farmington02.jpg rotterdam02.jpg budapest.jpg

Siedziby CaliVita® International: po lewej w Stanach Zjednoczonych (Farmington), po środku siedziba w Europie Zachodniej (Rotterdam) oraz po prawej Centrala CaliVita® International na Europę Środkowo-Wschodnią (Budapeszt)

 

 

 


 

 

Co oferuje CaliVita:


  • Unikalny zestaw produktów dla każdego, wytwarzane w oparciu o najlepsze składniki pochodzenia naturalnego
  • Ponad 50 milionów dolarów zainwestowanych w badania i rozwój naszych preparatów (Dział Research & Development)
  • Współpraca z ponad 600 ekspertami medycznymi i naukowymi, stałe prelekcje lekarskie i coroczne konferencje naukowe
  • Ponad 250 składników pochodzenia naturalnego zawartych w naszych suplementach, aby zapewnić szerokie spektrum działania 
  • Regularnie przeprowadzanych ponad 12 tysięcy testów jakości produktów rocznie
  • Najnowsze oraz opatentowane technologie wytwarzania najlepszych suplementów, charakterystyczne dla wymagających preparatów farmaceutycznych – certyfikaty FDA, z których wiele firm z branży wellness zrezygnowało nie podałając ich wymaganiom.
  • 100% gwarancji Jakości 
  • Możliwość posiadania własnego biznesu i cieszenia się niezależnością finansową, pomagając innym.
  • Dzięki dodatkowym systemom rabatowym możliwość zakupów preparatów za darmo.
  • Więcej niż 15 milionów zadowolonych klientów na świecie

 

W przeciągu ostatnich lat znacznie wzrosła świadomość dotycząca potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest również zasługą naszej działającej nieprzerwanie 20 lat firmy. Na całym świecie, CaliVita® International konsekwentnie propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Na pojęcie to składa się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego dziś nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie sprawdzonych i najlepszej jakości suplementów żywieniowych. CaliVita® International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa.

 

Współpraca z CaliVita® International jest nie tylko możliwością osiągania zabezpieczających nas wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur. System Sieci CaliVita® International uczy wszystkich również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić i stale dbać o stan zdrowia. Jednym słowem, przyjmując z CaliVita® International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.

 

naturalne suplementy calivita.jpg

Zobacz co kryje się pod jakością naszych produktów

calivita na facebook i youtube
Calivita na facebook
Dołącz nas do swoich znajomych na Facebook
Subskrybuj nasz kanał filmowy na YouTube

kontakt z nami
.
..

Tel:
E-mail: [email protected]